Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna ma dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te bolączki oraz znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Podobne wpisy:

Comments are closed.